23 kwietnia odbędzie się szosowy wyścig kolarski ŻTC Bike Race, w ramach którego zostanie rozegrany XV Memoriał Feliksa Rawskiego – Honorowego Obywatela Miasta Mińsk Mazowiecki i patrona Klubu Kolarskiego V-MAX.

Trasa tegorocznego wyścigu nie będzie należała do łatwych. Liczne zakręty i ronda będą weryfikować umiejętności techniczne kolarzy, a długie proste odcinki zapewne sprowokują peleton do rozwinięcia dużych prędkości.

Start i meta przed Urzędem Gminy Mińsk Mazowiecki przy ul. Chełmońskiego, gdzie zorganizowane będzie także „sportowe miasteczko” dla kibiców.

Więcej informacji pod adresem: www.ztc.pl

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.