Już 25 czerwca o godz. 12:30 na Targowisku Gminnym „Mój Rynek” w Cegłowie. W programie m.in. rajd rowerowy i konkurs wiedzy ekologicznej.

W trakcie wydarzenia będzie trwać akcja wymiany opakowań szklanych oraz średniej i małej wielkości elektrośmieci na sadzonki.

W ramach imprezy będzie można również wziąć udział w rajdzie rowerowym (trasa ok. 25 km), uczestniczyć w konkursach z wiedzy ekologicznej, obejrzeć wspaniałe występy młodych artystów i sportowców z gminy Cegłów czy porozmawiać o programie „Czyste Powietrze”.

Zapisy na rajd pod linkiem

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.