Urząd Gminy Stanisławów serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu i nie tylko na bezpłatny wykład, który dotyczyć będzie kluczowych aspektów dysponowania własnością z uwzględnieniem elementów prawa spadkowego. To okazja, aby zdobyć cenne informacje i porady z tej dziedziny, które mogą znacząco wpłynąć na naszą codzienność.

Wykład odbędzie się w środę, 18 października 2023 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stanisławów. To okazja dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat dziedzictwa i praw spadkowych oraz dowiedzieć się, jak właściwie dysponować własnością. Prelegent przybliży tajniki tego zagadnienia i udzieli odpowiedzi na pytania związane z dziedzictwem i przenoszeniem własności. Nie przegapcie okazji, aby być dobrze przygotowanym do przyszłości i efektywnie zarządzać swoim mieniem.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.