Wspaniałe wydarzenie zorganizowane przez nieformalną grupę „Wszystko co dobre” w Porębach Nowych przyniosło artystyczną eksplozję kreatywności i radość.

W Porębach Nowych odbyły się niezwykłe warsztaty malowania marzeń, które przyciągnęły liczne grono entuzjastów sztuki i twórczego działania. Pod czujnym okiem prowadzących zajęcia, Moniki Gałązki oraz Dagmary Smoktunowicz, uczestnicy mieli okazję pozostawić niepowtarzalny ślad swoich marzeń na ogromnej połaci z materiału.

Wspólne malowanie okazało się nie tylko twórczym wyzwaniem, ale także doskonałą okazją do zbliżenia się i czerpania radości z rodzinnej atmosfery. Uczestnicy doszli do wniosku, że tworzenie razem nie tylko budzi natchnienie, ale także buduje więzi, przynosząc przy tym wiele frajdy.

Wszystkich obecnych zaskoczyli swoją obecnością goście z dalekiej Gruzji – artyści David i Katarzyna wraz z uroczą córką Marysią. Ich inspirujący wkład dodatkowo wzbogacił warsztaty, poszerzając perspektywy obecnych w zakresie tworzenia sztuki.

Niestety, zaplanowane na 16 i 23 lipca warsztaty musiały zostać nieoczekiwanie przełożone. Organizatorzy przepraszają za wszelkie niedogodności i zachęcają wszystkich zainteresowanych do śledzenia aktualności na stronie. Informacje o nowym terminie powinny pojawić się już wkrótce.

Wspólne malowanie marzeń w Porębach Nowych to niezapomniane wydarzenie, które pozwala czerpać uczestnikom satysfakcję z kolektywnej twórczości. Mimo zmiany terminu odbywania się następnych twórczych warsztatów, dotychczasowi uczestnicy z pewnością wyszli z bagażem miłych wspomnień i z niecierpliwością oczekują na kolejne spotkanie.

zdj. https://www.facebook.com/gminadobre

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.