Koło Gospodyń Wiejskich w Wielgolesie zaprasza na piknik rodzinny „Przygoda na Dzikim Zachodzie”. Dla uczestników przewidziano szereg atrakcji.

Impreza odbędzie się w Wielgolesie 11 czerwca. Początek festynu po mszy odpustowej.

W programie przewidziano:
14:00-15:00 – Animacje, konkursy, zabawy rodzinne
15:00-15:45 – Kowbojski pokaz iluzji i kuglarstwa
16:00-17:00 – Animacje rodzinne, warsztaty cyrkowe
17:00-17:45 – Warsztaty tworzenia sznurków do baniek XXL
17:40-18:00 – Bańkowy happening uczestników pikniku

Dodatko na uczestników czekają takie atrakcje jak strzelanie z łuku, balonowe ziwerzaki, maskotka krówka i dmuchany zamek – Indianin.

Od 18:00 do 22:00 potrwa zabawa z DJ-em.

Przez cały czas trwania festynu KGW zaprasza na swoje stoiska, jak również stoiska OSP.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.