Można już zgłaszać się do V Cegłowskiego Festiwalu Muzycznego „Złota Sójka” o nagrodę Grand Prix Burmistrza. Laureatów poznamy 15 lipca podczas XV Festiwalu Folkloru i Smaku „Sójka Mazowiecka”.

Przesłuchanie konkursowe odbędzie się 21 czerwca, w godzinach 12-17 w Centrum Konferencyjnym w Cegłowie, przy ul Kolejowej 17.

Wręczenie nagród i koncert Laureatów Festiwalu odbędą się podczas XV Festiwalu Folkloru i Smaku „Sójka Mazowiecka” 15 lipca o godzinie 16 na Stadionie Miejskim przy ul. Poprzecznej 27.

Karty zgłoszeniowe wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.kulturalnezacisze.pl

Dyrektorem Festiwalu jest Tadeusz Lempkowski, a dyrektorem artystycznym – Anna Osmakowicz.

Link do wydarzenia na Facebooku: V Cegłowski Festiwal Muzyczny „Złota Sójka

Zgłoszeń należy dokonać drogą mailową na adres: 𝗸𝗸𝘇@𝗰𝗲𝗴𝗹𝗼𝘄.𝗽𝗹 lub telefoniczną po numerem: 𝟴𝟴𝟭 𝟰𝟬𝟱 𝟰𝟵𝟭. Podstawą uczestnictwa w Festiwalu jest przesłanie drogą mailową na adres 𝗸𝗸𝘇@𝗰𝗲𝗴𝗹𝗼𝘄.𝗽𝗹 prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty uczestnika oraz dostarczenie jej organizatorowi w formie papierowej w dniu 21 czerwca 2023 r. na 30 minut przed występem.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.