Już w ten weekend, 3 i 4 czerwca, w Parku Glinianki w Sulejówku odbędzie się V Festiwal Smaków Food Trucków. To świetna okazja, by spróbować dań z różnych zakątków świata.

Organizatorzy zadbali o to, by zadowolić podniebienie każdego smakosza. Na długiej liście food trucków znaleźć można burgery, zapiekanki, jak również kuchnię grecką, chińską czy wenezuelską!

Wstęp jest bezpłatny, a food trucki będą czekać na Was w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-24:00 w Parku Glinianki.

Poniżej pełna lista food trucków:
Jack Burger – burgery
Taka Sytuacja – kuchnia grecka
Shark truck – rzemieślnicze zapiekanki
Belgijki – Frytki duże, grube i chrupiące
GRUZIN od Dinery.pl – kuchnia gruzińska
churrosamigos.pl – hiszpańskie pączki churros
Viet on Tour – kuchnia azjatycka
Arepas Food Truck – kuchnia wenezuelska
Burger Shop Sulejówek – burgery
SMAKI ULICY – grillowane ciabatty z sezonowaną wołowiną
Pan Baozi – Chińskie pierożki i bułeczki na parze
Kroczek – lody naturalne
Świnki Trzy – burgery wołowe i kanapki z szarpaną wieprzowiną
Fragola – Świeże Owoce w Czekoladzie

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.