W sobotę miała miejsce premiera spektaklu „Zakład”. Sztuka na pewno spodoba się fanom dobrego humoru, grozy i miłośnikom Sulejówka.

„Zakład” w reżyserii Mirosława Kuleszy został ciepło przyjęty przez publiczność. By na własne oczy przekonać się, co skradł serca publiki, warto na spektakl wybrać się osobiście.

Gdzie i kiedy można obejrzeć sztukę?

Miejsce: MDK Sulejówek

Terminy:

20 czerwca – godz. 18:00

21 czerwca – godz. 19:00

23 czerwca – godz. 19:00

24 czerwca – godz. 19:00

Wstęp: bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.