Już w niedzielę 18 czerwca odbędą się po raz dziewiąty Siennickie Spotkania Plenerowe w Siennicy, po raz pierwszy na terenie urokliwego ogrodu Zespołu Szkół w Siennicy.

Impreza rozpocznie się o 15:00 od oficjalnego powitania, a następnie rozpocznie się Godzina Kulturalnych Rozmaitości, w ramach której widzowie obejrzą: Spektakl Smok Wawelski i pokaz tańca oraz koncert zespołu Sienniczanki i chóru Kanon. Odbędzie się też wtedy konkurs wiedzy o gminie, Nenufary 2023 oraz plenerowe spotkanie autorskie z udziałem Stanisława Krzemińskiego, autora „Od Wschodu do Zachodu”.

O 16:15 wybrzmią hity lat 80. i 90. w wykonaniu Magdaleny Hymos-Sulej i Magdaleny Piątek. O 17:00 wystąpi popularna piosenkarka Daria, a o 18:00 zespół Impuls. O 19:00 zagra gwiazda wieczoru – Classic, a od 20:00 potrwa zabawa taneczna.

Na imprezę zaprasza wójt gminy Siennica.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.