22 czerwca (czwartek)o godz. 8:00 rusza nabór na bezpłatne zajęcia „Umiem pływać” realizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów mińskich szkół podstawowych, którzy w roku szkolnym 2023/2024 uczęszczać będą do klas 1-3.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miasta (pok. 4), wybierając odpowiedni turnus.

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdej grupie będzie maksymalnie 15 uczestników.

  • I turnus: 26 czerwca – 21 lipca (od pon. do pt.) godz. 11.00–12.00
  • II turnus: 10 lipca – 4 sierpnia (od pon. do pt.) godz. 10.00–11.00
  • III turnus: 31 lipca – 25 sierpnia (od pon. do pt.) godz. 11.00–12.00

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów, którzy nie brali jeszcze udziału w projekcie „Umiem pływać”.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.