18 czerwca 2023 roku między 15.00 a 18.00 mieszkańcy Sulejówka będą mieli okazję wziąć udział w Dniu Kolorów! To niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce w parku Glinianki.

Tego typu wydarzenia cieszą się coraz większą popularnością podczas festiwali, pikników i festynów na całym świecie. W niedzielę 18 czerwca kolorowe proszki Holi pomalują Sulejówek, poprawiając nastrój wszystkim osobom biorącym udział w wydarzeniu. Nie trzeba się w  żaden sposób przygotowywać do tego dnia – wystarczy pojawić się o godzinie 15.00 w parku Glinianki.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.