30 lipca o godz. 16.30 w Guzewie odbędzie się spektakl „Pipi nadchodzi” teatru TAK. Wstęp wolny!

„Obejrzyjcie z nami przygody rudowłosej Pipi, która zabiera dzieci w podróż do swojego świata. W nim wszystko może się zdarzyć, a marzenia się spełniają. Spektakl pełen słońca i pozytywnych wibracji. Motto Pipi głosi: „Aby żyć szczęśliwie myśl człowieku pozytywnie”. W każdym wieku i do końca wszyscy jesteśmy dziećmi, choć po trosze. Nie pozwólmy sobie o tym zapomnieć” – zachęcają organizatorzy.

Scenariusz przedstawienia inspirowany jest książką Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”,

Spektakl będzie zawierał elementy języka angielskiego, więc będzie to doskonała okazja dla najmłodszych, i nie tylko, żeby przypomnieć sobie słownictwo lub poznać nowe słówka.

Dodatkowo na widzów czekają elementy interaktywne jak wspólne zbieranie skarbo-rzeczy, nauka tańca animacyjnego „Amerykańska cha-cha”, zaklinanie tygodnia i nauka „Piosenki Szamana” czy marzenie na raz.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Osoby ze szczególnymi potrzebami, z niepełnosprawnością, w tym niedosłyszące proszone są o wcześniejsze zgłaszanie szczególnych potrzeb pod tel. 25 757 44 79 lub adresem mailowym: biuro.gckmrozy@gmail.com

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.