Mińsk Mazowiecki zaprasza osoby, które ukończyły 60 lat, na bezpłatne zajęcia z nordic walking i gimnastyki w wodzie. Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń!

Przyjmowanie zgłoszeń rusza w poniedziałek 26 czerwca 2023 r.

W ramach zajęć sportowych odbędą się:

  • Gimnastyka w wodzie (2 grupy po 20 os., po 20 godzin),
  • Nordic walking (30 osób, 13 spotkań po 1,5 godziny).

Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony miasta – link do formularza – lub w Urzędzie Miasta, a następnie wypełnić, podpisać i zostawić w pok. 4 w Urzędzie Miasta.

Można wybrać dowolny rodzaj zajęć spośród wyżej wymienionych.
Termin składania zgłoszeń upływa 28 czerwca 2023 roku o godz. 16:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o zajęciach: tel. 25 759 53 81, e-mail: rzecznik@umminskmaz.pl

Zajęcia odbywać się będą na basenie w Mińsku Mazowieckim (gimnastyka w wodzie), w lesie ze zbiórką na ul. Sportowej (nordic walking).

BASEN:

  • grupa I wtorki, godz. 16:30 i czwartki, godz. 15:30; (start 4 lipca),
  • grupa II wtorki, godz. 15:30 i czwartki, godz. 16:30. (start 4 lipca)

NORDIC WALKING:

soboty, godz. 10:00 (start 8 lipca)

Zadanie pn. „Seniorzy z Mińska w działaniu” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.