15 lipca 2023 roku warto wybrać się do Cegłowa – w ramach festiwalu Sójka Mazowiecka odbędzie się tam wyjątkowy koncert Macieja Maleńczuka.

Będziemy mieli okazję posłuchać zarówno mniej znanych, jak i kultowych utworów, takich jak “Ostatnia nocka”, “Tango libido”, “Dawna dziewczyno” czy “Synu”. A wszystko w wyjątkowych aranżacjach – bo artysta wystąpi w Cegłowie z projektem Maleńczuk + Rhythm Section.

Jaki jest Maleńczuk? Z pewnością nie do podrobienia. Nie sposób odebrać mu talentu muzycznego oraz umiejętności budzenia kontrowersji poprzez ostre, ale często niezwykle trafne analizy i oceny rzeczywistości.

Zapisz to wydarzenie w swoim kalendarzu – 15 lipca widzimy się na koncercie Macieja Maleńczuka w Cegłowie.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.