Szansa dla młodych adeptów piłki nożnej! Legia Soccer Schools Kałuszyn serdecznie zaprasza dzieci w wieku 3-7 lat na bezpłatne treningi naborowe, które odbędą się 9 i 16 września. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i pierwszych kroków na boisku, na orliku przy ulicy Pocztowej 4.

Wszystkich małych miłośników futbolu, którzy marzą o odkryciu tajników tego pięknego sportu, organzatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnych treningach naborowych organizowanych przez Legia Soccer Schools Kałuszyn. Dzieci w wieku od 3 do 7 lat mają okazję dołączyć do tej wyjątkowej inicjatywy, która nie tylko rozwija umiejętności sportowe, ale także promuje aktywność fizyczną oraz zespołową zabawę. Treningi odbędą się 9 i 16 września, rozpoczynając o 12.30. Obecność na tych wydarzeniach jest obowiązkowa, a zapisy można dokonać poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 666 – 111 – 775. To doskonała szansa, by już od najmłodszych lat wkroczyć na ścieżkę futbolowej przygody przy wsparciu doświadczonych trenerów.

Foto: fb./gmina kałuszyn

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.