Mieszkańców powiatu mińskiego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w koncercie niepodległościowym, który odbędzie się w ramach Festiwalu Śpiewu 11.11. Wydarzenie zaplanowano na 11 listopada 2023 roku o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stanisławowie.

Na scenie wystąpią utalentowani artyści, takie jak sopranistka Agata Barwinek-Bembinow oraz zespół The Time Quartet. Publiczność będzie miała okazję delektować się pieśniami patriotycznymi oraz utworami polskich kompozytorów. Koncert ten stanowi wyjątkową okazję do uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości w atmosferze sztuki i wspólnej celebracji.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.