Na trasie kolejowej do Warszawy wydarzyła się niezwykła sytuacja, którą Agata podzieliła się na stronie Kolejowy Mińsk Mazowiecki. Kierownik pociągu postanowił obchodzić swoje imieniny w wyjątkowy sposób, zamiast sprawdzać bilety, częstował podróżnych cukierkami, tworząc niezwykłą atmosferę podczas podróży.

W porannym pociągu do stolicy Polski nie było zwykłej rutyny. Zamiast tradycyjnego sprawdzania biletów, pasażerowie zostali zaskoczeni miłym gestem ze strony kierownika pociągu, który świętował swoje imieniny. Zamiast wymagać opłat, rozdawał cukierki podróżującym i przyjmował życzenia od nich. To nietypowe wydarzenie sprawiło, że podróż do Warszawy stała się wyjątkowym przeżyciem, łącząc pasażerów w chwilach radości i życzliwości. Wszyscy, którzy byli na pokładzie, dołączają do życzeń dla kierownika pociągu, gratulując pomysłu, który sprawił, że ta podróż zapadnie im długo w pamięci.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.