19 maja w Klubie Kulturalne Zacisze odbył się II Cegłowski Turniej Darta. O tytuł najlepszego dartera gminy walczyło 18 zawodników i 6 zawodniczek.

Dart jest niezwykle popularnym sportem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nic więc dziwnego, że turniej dla mieszkańców gminy Cegłów wzbudził niemałe zainteresowanie.

W rywalizacji udział wzięło 18 zawodników i 6 zawodniczek. Najlepsi okazali się:

Kobiety:

  1. Dorota Fiutkowska
  2. Magdalena Kociołek
  3. Karolina Kacprowicz

Mężczyźni:

  1. Paweł Dźbik
  2. Marcin Uchman
  3. Artur Najmrodzki

Gratulujemy!

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.