Za nami Wielgoleski Piknik Rodzinny „Przygoda na Dzikim Zachodzie”. Impreza zorganizowana przez KGW w Wielgolesie i OSP w Wielgolesie okazała się prawdziwym sukcesem.

Piknik przyciągnął tłumy, a uśmiechy nie schodziły z ust uczestników zabawy w Wielgolesie.

Animatorzy z Jo Art Show zadbali o wiele atrakcji, które porwały do zabawy i dzieci, i dorosłych. Wśród nich znalazły się m.in.: strzelanie z łuku, konkursy dla dorosłych, zabawy dla dzieci, dmuchaniec Indianin, balonowe zwierzaki, maskotka Krówka, warsztaty tworzenia sznurków do baniek i wspólny bańkowy happening. Dodatkowo odbyły się warsztaty z iluzji i kuglarstwa, które zachwyciły uczestników zabawy.

O stoiska gastronomiczne, na których można było zjeść pyszne ciepłe i zimne dania, zadbały KGW i OSP w Wielgolesie.

Zobaczcie relację!

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.