Tegoroczny dzień dziecka zapowiada się naprawdę ciekawie. W Dzień Dziecka na najmłodszych mińszczan czekają gry, zabawy, a na koniec – występ gwiazdy!

Dzień Dziecka w zorganizowany zostanie w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Przez cały dzień na najmłodszych czeka wiele atrakcji: od gier i zabaw, przez spektakle, koncerty i animacje. Wieczorem natomiast zagra gwiazda wieczoru – znana piosenkarka i trenerka w programie „The Voice Kids” – Cleo.

Cały program:

14:00 animacje z Centrum Młodzieżowym Międzyczas | TARAS MDK

16:00 Tiki Rafa. Na krańcu świata spektakl dla dzieci Teatr Bajaderka | TARAS MDK

17:30 koncerty grup młodzieżowych | TARAS MDK

19:00 koncert Cleo | DZIEDZINIEC MDK Mińsk Mazowiecki

Partnerzy wydarzenia: Miasto Mińsk Mazowiecki, Burmistrz Mińska Mazowieckiego i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Bożena Worono

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Kryminalistyka” Uniwersytetu Warszawskiego oraz prowadzącą audycji radiowej "Oby do poniedziałku" na antenie "Pallotti.fm". Moja wszechstronna osobowość nie ogranicza się tylko do radia, bowiem niektórzy mnie także kojarzą z programu telewizyjnego "Nad Niemnem" emitowanego w TVP Polonia, w którym miałam przyjemność prowadzić program. Oczywiście, nie zapominam o swoich korzeniach dziennikarskich, bo wcześniej ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. To był czas, w którym nauczyłam się o sile słowa pisemnego i odkryłam, jak narracja może kształtować nasze spojrzenie na świat.  W międzyczasie uwielbiam angażować się w konkursy muzyczne i recytatorskie: wystąpienia na scenie, czucie pulsującego tłumu i oddanie emocji poprzez dźwięki i słowa - to jest to, co sprawia, że moje serce bije szybciej.